Більше 20 років бездоганної праці! Доставка по Україні! 🇺🇦       viber    whatsapp    telegram    instagram
Головна » Статьи » Мои статьи

Сургучні печатки

Рекомендації щодо роботи з сургучними печатками

1. Перед роботою охолодіть металеву частину печатки (вона відкручується від головки): можна покласти на 5 хвилин у морозилку або потримати під струменем холодної води, або покласти в склянку з льодом. Після охолодження протріть печатку від крапель води. Охолоджуйте так щоразу перед тим як поставити печатку на сургуч.

2. Розтопіть сургуч у ложечці. Ложку просто тримати над свічкою, доки весь сургуч не розплавиться, можна перемішувати зубочисткою. Для одного відбитка потрібно 3 гранули сургуча, але якщо печатка більша за стандартний розмір, то більше гранул. Чи не доводьте сургуч до кипіння! (До утворення пухирів).

3. У ложечці можна змішувати різні кольори сургуча, тим самим отримувати незвичайні кольори відбитків у результаті.

4. Сургуч можна виливати відразу на папір/упаковку ітд, або можна зробити окремо відбиток і потім приклеїти його на будь-яку поверхню за допомогою двостороннього скотчу.

5. Щоб зробити окремий відбиток використовуйте ідеально гладку прохолодну поверхню (наприклад керамічну, скляну або металеву), такий відбиток легко знімається і потім ви його зможете приклеїти на будь-яку поверхню.

6. Якщо відбиток вийшов не дуже акуратний, його можна зняти з такої поверхні, розрізати на шматочки і розплавити повторно.

7. Після того як ви налили сургуч на поверхню або на упаковку, притисніть печатку по центру і добре притисніть його. Зачекайте трохи та приберіть печатку, вона повинна легко відходити.

8. Якщо вам потрібно працювати тривалий час із сургучем, то обов'язково провітрюйте приміщення. Робіть перерви в роботі з сургучем кожні 2 години.

9. Щоб почистити ложечку від залишків сургуча: нагрійте її над свічкою, а потім акуратно витріть серветкою, тримайте за дерев'яну частину ложечки, щоб не обпектися. Після цього можна використовувати інший колір сургуча.

       

замовити можна тут

Бажаємо вам творчих успіхів!

Категория: Мои статьи | Добавил: proshtamp (20.05.2021) | Автор: Алексей Чумак E W
Просмотров: 22 | Теги: сургучна печатка, індивідуальна сургучна печатка, хендмейд украина, печать для кондитера, сургучная печать киев, сургучная печать украина, упаковка посылок, пломбир подсургуч, сургуч украина, крафтовая упаковка украина, печать для мыла, упаковка товара, печать для сургуча, ручная работа украина | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
VISA MasterCard PayPal Maestro Приватбанк
співробітництво: скарги: пропозиції:[email protected]
Copyright www.proshtamp.com © 1995-2023